NP90N03VHG-E1-AY זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 0
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 4,093
גיליון נתונים
Infineon Technologies
גיליון נתונים
STMicroelectronics
STMicroelectronics
תעלת N 30 V 90A (Tc) 1.2W (Ta), 105W (Tc) הרכבה משטחית TO-252
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
NP90N03VHG-E1-AY
מק"ט מוצר של DigiKey
NP90N03VHG-E1-AY-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NP90N03VHG-E1-AY
תיאור
MOSFET N-CH 30V 90A TO252
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
NP90N03VHG-E1-AY דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
135 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7500 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1.2W (Ta), 105W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V