NP90N06VDK-E1-AY
מק"ט מוצר של DigiKey
559-NP90N06VDK-E1-AYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
559-NP90N06VDK-E1-AYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
559-NP90N06VDK-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NP90N06VDK-E1-AY
תיאור
POWER TRANSISTOR N-CH AUTO POWER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 90A (Tc) 1.2W (Ta), 147W (Tc) הרכבה משטחית TO-252 (MP-3ZP)
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
95 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6000 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1.2W (Ta), 147W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V