R1EX24002ATAS0I#U0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | EEPROM זיכרון IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ממשק זיכרון I2C |
יצרן | תדר השעון 400 kHz |
סדרה | זמן מחזור כתיבה - מילה, דף 5ms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | זמן גישה 900 ns |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | מתח - הספקה 1.8V ~ 5.5V |
סוג זיכרון בלתי נדיף | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |