R1EX24002ATAS0I#U0
מק"ט מוצר של DigiKey
559-R1EX24002ATAS0I#U0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
559-R1EX24002ATAS0I#U0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1EX24002ATAS0I#U0
תיאור
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns ‎8-TSSOP‎
קטגוריה
ממשק זיכרון
I2C
יצרן
תדר השעון
400 kHz
סדרה
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זמן גישה
900 ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה
1.8V ~ 5.5V
סוג זיכרון
בלתי נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)