R7FS7G27G3A01CFC#AA0
מק"ט מוצר של DigiKey
R7FS7G27G3A01CFC#AA0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R7FS7G27G3A01CFC#AA0
תיאור
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 176LFQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 240MHz ‎3MB (3M × 8)‎ FLASH ‎176-LFQFP (24×24)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
R7FS7G27G3A01CFC#AA0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎64K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
640K x 8
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 21x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M4
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
‎32-Bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מהירות
240MHz