R9A06G033VGBA#AC1
מק"ט מוצר של DigiKey
559-R9A06G033VGBA#AC1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R9A06G033VGBA#AC1
תיאור
IC MPU RZ 125/500MHZ 196LFBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M3 משובצים IC RZ/N1S 2 ליבת, ‎32-bit 125MHz, 500MHz 43ns/130ns
קטגוריה
בקרי ממשק ותצוגה
LCD
יצרן
Renesas Electronics Corporation
Ethernet
10/100/1000Mbps
סדרה
USB
USB 2.0 (2)
אריזה
מגש
מתח - כניסה/יציאה
1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M3
מאפייני אבטחה
56 סדרה
מספר הליבות/רוחב אפיק
2 ליבת, ‎32-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
125MHz, 500MHz