RBA80N04DANS-4UA04#HB0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Renesas Electronics Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
חדש ב-DigiKey‏
תעלת N 40 V 80A (Tc) 71W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-DFN (4.9×5.75)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RBA80N04DANS-4UA04#HB0
מק"ט מוצר של DigiKey
559-RBA80N04DANS-4UA04#HB0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBA80N04DANS-4UA04#HB0
תיאור
RBA80N04DANS-4UA04#HB0
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2100 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
71W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V