RJK1001DPP-A0#T2
מק"ט מוצר של DigiKey
559-RJK1001DPP-A0#T2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RJK1001DPP-A0#T2
תיאור
MOSFET N-CH 100V 80A TO220FPA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 80A (Ta) 30W (Ta) חור מעבר TO-220ABA
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
147 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
10000 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
30W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-220ABA
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V