TP90H180PS
מק"ט מוצר של DigiKey
TP90H180PS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TP90H180PS
תיאור
GANFET N-CH 900V 15A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 900 V 15A (Tc) 78W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.6‏ ב-µA‏500‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
10 nC @ 8 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±18V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
780 pF @ 600 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
78W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
900 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V