X9C102SIZ
מק"ט מוצר של DigiKey
X9C102SIZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
X9C102SIZ
תיאור
IC DIG POT 1K 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 1k Ohm 1 מעגלים חשמליים 100 יחידות השהיה מעלה/מטה (U/D, INC, CS) ממשק 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
X9C102SIZ דגמים
קטגוריה
ממשק
מעלה/מטה (U/D, INC, CS)
יצרן
Renesas Electronics Corporation
סוג זיכרון
בלתי נדיף
סדרה
מתח - הספקה
5V
אריזה
צינור
טולרנס
±20%
סטטוס החלק
פעיל
מקדם טמפרטורה (אופייני)
±600ppm/°C
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הולך וצר (Taper)
לינארי
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
תצורה
פוטנציומטר
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C