X9C103SIZT1
מק"ט מוצר של DigiKey
X9C103SIZT1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
X9C103SIZT1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
X9C103SIZT1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
X9C103SIZT1
תיאור
IC DIG POT 10K 8-SOIC
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 1 מעגלים חשמליים 100 יחידות השהיה מעלה/מטה (U/D, INC, CS) ממשק 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
X9C103SIZT1 דגמים
מתח - הספקה
5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±20%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
±300ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C