X9C503SIZ
מק"ט מוצר של DigiKey
X9C503SIZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
X9C503SIZ
תיאור
IC DIG POT 50K 8-SOIC
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 50k Ohm 1 מעגלים חשמליים 100 יחידות השהיה מעלה/מטה (U/D, INC, CS) ממשק 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
X9C503SIZ דגמים
מתח - הספקה
5V
אריזה
צינור
טולרנס
±20%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
±300ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C