XLH536003.072000I
מק"ט מוצר של DigiKey
631-1272-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XLH536003.072000I
תיאור
XTAL OSC XO 3.0720MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.072 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
32mA