XLL535156.250000I זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Renesas Electronics Corporation
קיים במלאי: 644
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
ישירים
Diodes Incorporated
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XLL535156.250000I
מק"ט מוצר של DigiKey
800-XLL535156.250000I-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XLL535156.250000I
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
100mA