XLL538156.250000X זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
SiTime
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XLL538156.250000X
מק"ט מוצר של DigiKey
800-XLL538156.250000X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XLL538156.250000X
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
זרם - הספקה (מקס')
100mA