XPL325156.250000K
מק"ט מוצר של DigiKey
800-XPL325156.250000KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XPL325156.250000K
תיאור
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
66mA