XUP735106.250000I זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
106.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XUP735106.250000I
מק"ט מוצר של DigiKey
800-XUP735106.250000ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
800-XUP735106.250000ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
800-XUP735106.250000IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XUP735106.250000I
תיאור
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
115mA