RT2560Q-33GSP
מק"ט מוצר של DigiKey
RT2560Q-33GSPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RT2560Q-33GSPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RT2560Q-33GSPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT2560Q-33GSP
תיאור
IC REG LIN 3.3V 100MA 8-SOP-EP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎8-SOP-EP‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
5 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תצורת יציאה
דירוג
לרכב
סוג היציאה
הרשאה
AEC-Q100
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
36V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V