RT2560Q-33GSP | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 3.3V 100MA 8-SOP-EP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA 8-SOP-EP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 5 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
תצורת יציאה | דירוג לרכב |
סוג היציאה | הרשאה AEC-Q100 |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 36V | מארז / תיבה 8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ) פדים חשופים |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק 8-SOP-EP |