RT9166-12GVL
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-RT9166-12GVLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9166-12GVL
תיאור
IC REG LIN 1.2V 300MA SOT23-3L
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-3L‎
זרם - רגיעה (Iq)
300 µA
PSRR
55dB (1kHz)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3L‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V