RT9193-18GB
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-1016-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1028-1016-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1028-1016-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9193-18GB
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RT9193-18GB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
130 µA
יצרן
PSRR
70dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V