RT9198-25GBR אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 35,845
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Texas Instruments
Texas Instruments
קיים במלאי: 981
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5R‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9198-25GBR
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-RT9198-25GBRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9198-25GBR
תיאור
IC REG LIN 2.5V 300MA SOT23-5R
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה
PSRR
60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5R‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V