RT9198-33GBR
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-RT9198-33GBRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1028-RT9198-33GBRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1028-RT9198-33GBRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9198-33GBR
תיאור
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT23-5R
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5R‎
קטגוריה
זרם - יציאה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5R‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V