BRS200-120RJ8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1891-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BRS200-120RJ8
תיאור
RES CHAS MNT 120 OHM 5% 200W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms ±5% 200W מעטה מתכת נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BRS200-120RJ8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
260ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות
אריזה
תיבה
מאפיין הרכבה
חורי ברגים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 5.906‏ אינץ' x‏ רוחב 3.150‏ אינץ' (150.00 מ"מ x‏ 80.00‏ מ"מ)
התנגדות
120 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.472‏ אינץ' (12.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
חוטים מוליכים
הספק (Watts)
200W