BRS200-25RJ8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1888-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BRS200-25RJ8
תיאור
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 200W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 Ohms ±5% 200W מעטה מתכת נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
BRS200-25RJ8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
260ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
גודל / מידה
אורך 5.906‏ אינץ' x‏ רוחב 3.150‏ אינץ' (150.00 מ"מ x‏ 80.00‏ מ"מ)
התנגדות
25 Ohms
טולרנס
±5%
הספק (Watts)
200W