BRS300-2RJ8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1893-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BRS300-2RJ8
תיאור
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 300W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 Ohms ±5% 300W מעטה מתכת נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
BRS300-2RJ8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
260ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
גודל / מידה
אורך 8.268‏ אינץ' x‏ רוחב 3.150‏ אינץ' (210.00 מ"מ x‏ 80.00‏ מ"מ)
התנגדות
2 Ohms
טולרנס
±5%
הספק (Watts)
300W