BRT500-2RJ8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1919-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BRT500-2RJ8
תיאור
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 500W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 Ohms ±5% 500W מעטה מתכת נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BRT500-2RJ8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±260ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות
אריזה
תיבה
מאפיין הרכבה
מסגרות
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 13.189‏ אינץ' x‏ רוחב 1.181‏ אינץ' (335.00 מ"מ x‏ 30.00‏ מ"מ)
התנגדות
2 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
2.382‏ אינץ' (60.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
חיבורים מהירים, 0.250‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ)
הספק (Watts)
500W