FHR4V-0R002F1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-FHR4V-0R002F1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FHR4V-0R002F1
תיאור
RES 0.002 OHM 1% 40W RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 mOhms ±1% 40W נגדי חור מעבר 4-SIP חישת זרם יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FHR4V-0R002F1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C