FHR4V-0R005F1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1805-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FHR4V-0R005F1
תיאור
RES 0.005 OHM 1% 40W RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 mOhms ±1% 40W נגדי חור מעבר 4-SIP חישת זרם יריעת מתכת
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C