MT2B-0R01F1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1734-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MT2B-0R01F1
תיאור
RES 0.01 OHM 1% 3W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 mOhms ±1% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי חישת זרם, חסין בעירה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים, בטיחות אלמנט מתכת