PCS-0R0047D1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-PCS-0R0047D1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCS-0R0047D1
תיאור
RES 0.0047 OHM 0.5% 40W RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 mOhms ±0.5% 40W נגדי חור מעבר 4-SIP חישת זרם יריעת מתכת
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם
יצרן
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C