PF2203-0R01J1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1158-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PF2203-0R01J1
תיאור
RES 0.01 OHM 5% 35W TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 mOhms ±5% 35W נגדי חור מעבר TO-220-2 חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PF2203-0R01J1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C