PF2205-15KF1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1333-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PF2205-15KF1
תיאור
RES 15K OHM 1% 50W TO220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 kOhms ±1% 50W נגדי חור מעבר TO-220-2 חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות ציפוי דק
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C