PF2272-100RJ1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-PF2272-100RJ1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PF2272-100RJ1
תיאור
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 200W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, חסין רטיבות, עמידות בפולסים, בטיחות
אריזה
צינור
ציפוי, סוג בית
תחמוצת אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
100 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.496‏ אינץ' x‏ רוחב 0.984‏ אינץ' (38.00 מ"מ x‏ 25.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.484‏ אינץ' (12.30‏ מ"מ)
הספק (Watts)
200W