PF2272-20RJ1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-PF2272-20RJ1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PF2272-20RJ1
תיאור
RES CHAS MNT 20 OHM 5% 200W
תיאור מפורט
20 Ohms ±5% 200W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות
20 Ohms
טולרנס
±5%
הספק (Watts)
200W