PF2472-0R11F1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-PF2472-0R11F1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PF2472-0R11F1
תיאור
RES 0.11 OHM 1% 100W TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
110 mOhms ±1% 100W נגדי חור מעבר TO-247-2 חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות ציפוי דק
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C