SSD-100A-R-T | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 118-SSD-100A-R-T-ND |
יצרן | |
תיאור | CURRENT SENSOR SWITCH 100A |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | חיישני זרם 100A 1 ערוצים מתג זרם דו-כיווני |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציאה Modbus, 485RS |
יצרן | תדר kHz5 ~ DC |
סדרה | ליניאריות ±0.1% |
אריזה שקית | דיוק ±0.1% |
סטטוס החלק פעיל | מתח - הספקה 5V ~ 60V |
עבור מדידה DC | זרם - הספקה (מקס') 55mA |
סוג חיישן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 115°C |