UAL10-0R15F8
מק"ט מוצר של DigiKey
UAL10-0R15F8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL10-0R15F8
תיאור
RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 10W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 mOhms ±1% 10W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UAL10-0R15F8 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
בתפזורת
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.752‏ אינץ' x‏ רוחב 0.799‏ אינץ' (19.10 מ"מ x‏ 20.30‏ מ"מ)
התנגדות
150 mOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.417‏ אינץ' (10.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
10W