UAL10-15RF8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-UAL10-15RF8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL10-15RF8
תיאור
RES CHAS MNT 15 OHM 1% 10W
תיאור מפורט
15 Ohms ±1% 10W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL10-15RF8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
שקית
התנגדות
15 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
10W