UAL10-1KF8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1426-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL10-1KF8
תיאור
RES CHAS MNT 1K OHM 1% 10W
תיאור מפורט
1 kOhms ±1% 10W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
שקית
התנגדות
1 kOhms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
10W