UAL10-50RF8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1437-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL10-50RF8
תיאור
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 10W
תיאור מפורט
50 Ohms ±1% 10W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL10-50RF8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
שקית
התנגדות
50 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
10W