UAL5-0R1F8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1476-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL5-0R1F8
תיאור
RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 7.5W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mOhms ±1% 7.5W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL5-0R1F8 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.598‏ אינץ' x‏ רוחב 0.646‏ אינץ' (15.20 מ"מ x‏ 16.40‏ מ"מ)
התנגדות
100 mOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
7.5W