UAL50-0R1F8
UAL50-0R1F8
UAL50-0R1F8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1503-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL50-0R1F8
תיאור
RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mOhms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UAL50-0R1F8 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
שקית
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.969‏ אינץ' x‏ רוחב 1.142‏ אינץ' (50.00 מ"מ x‏ 29.00‏ מ"מ)
התנגדות
100 mOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W