UAL50-0R5F8
UAL50-0R5F8
UAL50-0R5F8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1504-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL50-0R5F8
תיאור
RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mOhms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL50-0R5F8 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
שקית
התנגדות
500 mOhms
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W