UAL50-10KF8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1460-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL50-10KF8
תיאור
RES CHAS MNT 10K OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL50-10KF8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
שקית
התנגדות
10 kOhms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
50W