UAL50-1R5F8
UAL50-1R5F8
UAL50-1R5F8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1466-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL50-1R5F8
תיאור
RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL50-1R5F8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
בתפזורת
התנגדות
1.5 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
50W