UB3C-10RF1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1021-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UB3C-10RF1
תיאור
RES 10 OHM 1% 3W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי חישת זרם, חסין בעירה, חסין רטיבות, עמידות בפולסים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UB3C-10RF1 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, חסין רטיבות, עמידות בפולסים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C