UB5C-75RF1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Riedon products by Bourns
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Ohmite
קיים במלאי: 286
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
75 Ohms ±1% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי חישת זרם, חסין בעירה, חסין רטיבות, עמידות בפולסים, בטיחות חוט מלופף
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
UB5C-75RF1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1094-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UB5C-75RF1
תיאור
RES 75 OHM 1% 5W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UB5C-75RF1 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, חסין רטיבות, עמידות בפולסים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C