UWP60-0R5J8
UWP60-0R5J8
UWP60-0R5J8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-UWP60-0R5J8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UWP60-0R5J8
תיאור
CHAS MNT 0.5 OHM 60W BRKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mOhms ±5% 60W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UWP60-0R5J8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±260ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
סדרה
מאפיינים
חסין בעירה, בטיחות
אריזה
תיבה
ציפוי, סוג בית
קרמי
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
מסגרות
התנגדות
500 mOhms
גודל / מידה
אורך 3.543‏ אינץ' x‏ רוחב 0.709‏ אינץ' (90.00 מ"מ x‏ 18.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
60W