2SB1260T100Q
מק"ט מוצר של DigiKey
2SB1260T100QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2SB1260T100QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2SB1260T100QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2SB1260T100Q
תיאור
TRANS PNP 80V 1A MPT3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד PNP 80 V 1 A 100MHz 2 W הרכבה משטחית MPT3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2SB1260T100Q דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
120 ב-100mA, 3V
יצרן
הספק - מקס'
2 W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מעבר
100MHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
1 A
מארז‏ / תיבה
TO-243AA
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
80 V